Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо з Днем Соборності!

22 січня 2024 року в Україні відзначається велике та значуще свято – День Соборності. В 1919 році в Києві був підписаний Акт Злуки, який об’єднав Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку.

Головна традиція в День Соборності – це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об’єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році – тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік.

Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України. У Києві 22 січня таким чином «з’єднують» два береги Дніпра – лівий і правий, символізуючи об’єднання Сходу і Заходу України.

Сьогодні ми відзначаємо об’єднання наших сердець і сил для спільного створення єдиної, неподільної країни. Це свято наповнене шаною до нашого минулого, патріотизмом, гордістю і вірою в наше спільне майбутнє.

Нехай кожен наш крок буде наповнений гідністю і любов’ю до рідної землі, та цей день принесе нам віру в найкраще, взаєморозуміння та мир. Бажаємо невичерпного джерела енергії, рішучості та тепла в наші серця.

З Днем Соборності!

В єдності наша сила!

Можливо вам буде цікаво: