Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ провів семінар за підтримки ЄС

Не дивлячись на обмеження в реалізації деяких проєктів Європейського союзу, у зв’язку з військовою агресією рф проти України, експерти з дослідження почерку та технічного дослідження документів КНДІСЕ провели семінар за підтримки ЄС.

01 та 02 лютого 2024 року пройшов семінар TAIEX з дослідження почерку, підписів та електронних підписів.

Мета семінару, який було розроблено спеціально для судових експертів з почеркознавства КНДІСЕ, полягала у наданні учасникам спеціалізованих знань передових методик та практичних навичок, необхідних для досягнення успіху в цій галузі.

Захід відкрив вступним словом Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, та Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ.

Участь взяли експерти Київського НДІСЕ та всіх відділень КНДІСЕ, а також іноземні партнери та колеги експерти.

В рамках семінару піднімалися питання щодо сучасних методів аналізу почерку; виявлення підробок та фальсифікацій документів; правових аспектів почеркознавчої експертизи; останніх подій в судовій експертизі; електронних підписів та цифрової криміналістики; інтеграції почеркознавчого та цифрового аналізу; забезпечення якості та управління помилками. Також були практичні вправи по роботі з цифровими підписами.

Навчальний захід покращив розуміння учасниками аналізу почерку, експертизи підписів та перевірки електронних підписів, ознайомив учасників з принципами цифрової криміналістики та експертизи електронних підписів.

Реалізована можливість обміну досвідом та інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire в частині судово-експертної діяльності.

Дякуємо нашим іноземним партнерам та ЄС за підтримку наших експертів.

В єдності наша сила!

Можливо вам буде цікаво: