language

Відбулося засідання секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи

27 жовтня 2021 року відбулося засідання секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР при Міністерстві юстиції України. Засідання пройшло в режимі відеоконференції.

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на засіданні були присутні члени секції:

  • Олександр Рувін, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України;
  • Наталія Нестор, заступник директора з наукової роботи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України;
  • Тетяна Голікова, завідувач лабораторії організації експертної діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (голова секції).

Відповідно до порядку денного учасники секції розглянули пояснювальні записки, технічні завдання та календарні плани до розробок, виконання яких планується з 2023 року; інформацію про хід виконання НДР за тематичним планом НДР МЮ України на 2022 рік; проблемні питання організації судово-експертної, науково-дослідної та методичної діяльності; зміни та доповнення до нормативних актів, що регулюють судово-експертну діяльність, а також обговорили та затвердили план роботи секції на 2023 рік.

Можливо вам буде цікаво: