Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ провів семінар за темою “Проведення судової психологічної експертизи з використанням поліграфу”

08 квітня 2024 року Кропивницьким відділенням КНДІСЕ на базі Донецького ДУВС проведено семінар на тему «Проведення судової психологічної експертизи з використанням поліграфу».

Учасниками семінару стали курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування Донецького ДУВС та психологи відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Донецького ДУВС.

Під час проведення зустрічі старший судовий експерт Тетяна Літвінова розповіла про методологію судово-експертної діяльності, де зупинилась на правових засадах використання поліграфу, ознайомила із структурою проведення дослідження, вказала що є предметом та хто виступає об’єктом дослідження та які основні завдання вирішуються при проведенні психологічних досліджень із використанням комп’ютерного поліграфу у межах судових психологічних експертиз.

Для розуміння важливості проведення психофізіологічного дослідження Тетяною Літвіновою на прикладі пробного тестування продемонстровано перевірку діагностики емоційної напруги на основі поліграфу. А також експерт відповіла на питання студентів, зокрема: щодо обмежень при проведені дослідження із використанням поліграфу; щодо достовірності результатів дослідження на поліграфі; чи можна обдурити поліграф, чи може людина бути помилково звинувачена; чи можливо дослідити події, які відбулися багато років тому та інші.

Аудиторія визначила семінар як продуктивний та пізнавальний, з побажанням в подальшому проводити такого формату цікаві та корисні зустрічі.

Можливо вам буде цікаво: