Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судових біологічної та ветеринарної експертиз

27 жовтня 2022 року відбулося осіннє засідання секції судових біологічної та ветеринарної експертиз Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. Засідання секції пройшло в режимі відеоконференції.

У роботі секції судових біологічної та ветеринарної експертиз від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли участь:

Засідання секції відбулось відповідно до встановленого порядку денного. Було розглянуто стан виконання поточних НДР відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2022 рік; результати апробації та впровадження наукових робіт. Крім того, учасники секції переглянули та  актуалізували орієнтовний перелік питань у Науково-методичних рекомендаціях з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, розглянули пропозиції щодо внесення змін до програм підготовки (стажування) за експертними спеціальностями; розглянули пропозиції щодо актуальності окремої рекомендованої науково-технічної й довідкової літератури, сформували й затвердили проєкт плану роботи секції на 2023 рік.

Можливо вам буде цікаво: