Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

За запрошенням Тренінгового центру прокурорів України представник КНДІСЕ взяв участь в презентації навчально-практичного посібника

23 квітня 2024 року відбулася презентація навчально-практичного посібника «Заклики до геноциду: притягнення пропагандистів до відповідальності. Міжнародний досвід та українське право», яку організував Тренінговий центр прокурорів України.

Участь у заході взяв Антон Полянський, завідувач лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ; представники правоохоронних органів, міжнародних організацій, а також представники громадського та урядового секторів.

В рамках презентації було обговорення викликів, з якими стикаються правоохоронці у кримінальних провадженнях щодо злочинів, пов’язаних із пропагандою та можливі шляхи їхнього вирішення.

Впродовж заходу пройшла панельна дискусія та сесія запитань-відповідей з авторами та учасниками заходу.

Обговорення даної теми дуже актуальне, адже воно сприяє розробці більш ефективних стратегій боротьби з розповсюдженням закликів до геноциду під час воєнної агресії рф в Україні та притягненню пропагандистів до відповідальності.

Можливо вам буде цікаво: