Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Опубліковано друге видання методичних рекомендацій з розроблення експертних методик

Вийшло в друк друге видання «Розроблення експертних методик: зміст, структура, оформлення», яке було розроблене Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Друге видання методичних рекомендацій, було перероблено та доповнено відповідно до результатів науково-дослідної роботи «Актуалізація методичних рекомендацій «Розробка експертних методик: зміст, структура, оформлення», яку було проведено КНДІСЕ у 2020 році.

У виданні детально розглянуто у 4-х розділах поняття, зміст та функції експертних методик, вимоги до структури, змісту та оформлення, а також питання міжнародної стандартизації.

Другу редакцію методичних рекомендацій рекомендовано Координаційною радою з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України для використання в експертній практиці із включенням її до Переліку рекомендованої науково-технічної та довідкової літератури, що використовується під час проведення судових експертиз, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 08.05.2018 № 1467/5 (рішення від 28.01.2021).

Це видання розраховано для використання співробітниками установ, що здійснюють експертне забезпечення правосуддя, працівників правоохоронних органів, прокурорів адвокатів та суддів при виконанні службових повноважень.

Також для науково-педагогічних працівників, студентів та слухачів, аспірантів та ад’юнктів, докторантів закладів вищої освіти з науковою метою.

Переглянути видання можна за посиланням: https://kndise.gov.ua/rozroblennya-ekspertnyh-metodyk-zmist-struktura-oformlennya-z-urahuvannyam-mizhnarodnyh-standartiv-pryjnyatyh-v-ukrayini-metodychni-rekomendacziyi-vydannya-druge-pereroblene-ta-dopovnene/

Можливо вам буде цікаво: