Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Міжвідомчому науково-методичному збірнику “Криміналістика і судова експертиза” присвоєно фактор впливу

Міжнародний сервіс Citefactor присвоїв міжвідомчому науково-методичному збірнику “Криміналістика і судова експертиза” фактор впливу 1,06 за 2020-2021 роки.

CiteFactor – це сервіс, який надає доступ до наукових видань, та складає відповідний рейтинг шляхом розрахунку фактору впливу. Мета доступу до наукових видань та їх індексації полягає у тому щоб охопити всі можливі наукові журнали, незалежно від сфери та країни походження, якщо вони відповідають необхідними нормам якості.

Метою сервісу є збільшення видимості та простоти використання наукових журналів із відкритим доступом, що сприяє їх поширенню та впливу.

Головним показником якості та впливовості наукового видання в Citefactor є коефіцієнт впливовості, який визначає співвідношення цитування наукового видання до кількості опублікованих у ньому матеріалів за відповідний проміжок часу. Цей показник зазвичай використовується як оцінка важливості та впливовості видання в певній галузі.

Значення імпакт-фактору 1,06 – свідчить про затребуваність та актуальність матеріалів, що друкуються у збірнику “Криміналістика і судова експертиза”.

Можливо вам буде цікаво: