Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Кропивницьке відділення КНДІСЕ стало співорганізатором III Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання права і соціально-економічних відносин»

Завідувач Кропивницького відділення КНДІСЕ Костянтин Лагода взяв участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання права і соціально-економічних відносин».

Конференція відбулась 12 листопада 2021 року. Організатор заходу Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету «Україна». У якості співорганізаторів виступили Кропивницьке відділення Київського НДІСЕ, Кіровоградський НДЕКЦ МВС України, Південно-Східне міжрегіональне управління юстиції у Кіровоградській області, Вища школа бізнесу і підприємництва при Міністерстві економічного розвитку і скорочення бідності Республіки Узбекистан, Приватна установа «Академія «Bolashaq» (Республіка Казахстан), Вища школа економіки, права та медичних наук у м.Кельце імені професора Едварда Ліпінського (Республіка Польща) та Черкаський державний бізнес коледж.

До проведення заходу долучились понад 140 учасників з України, Польщі, Молдови, Узбекистану та Казахстану.

Роботу конференції було організовано за наступними тематичними секціями, під час проведення яких були обговорені профільні питання:

  • Актуальні питання теорії, історії держави і права та міжнародного права;
  • Актуальні проблеми цивільного, адміністративного та фінансового права;
  • Актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики;
  • Фінансовий механізм забезпечення соціально-економічного розвитку;
  • Сучасні моделі, стратегії, технології менеджменту;
  • Соціальний розвиток на сучасному етапі: історичний, етнокультурний та здоров’язбережувальний аспекти.

В роботі конференції було створене дискусійне поле з метою обговорення учасниками отриманих наукових та практичних результатів відповідно до напрямків роботи, інформування наукової спільноти про новітні досягнення з означених питань, сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства.

Під час роботи конференції відбулось обговорення проблем теорії та практики юридичної науки, а також соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави.  

Можливо вам буде цікаво: