Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Судовий експерт Чернігівського відділення КНДІСЕ провела лекцію для студентів Національного університету «Чернігівська політехніка»

11 листопада 2021 р. Катерина Шевченко, старший судовий експерт Чернігівського відділення КНДІСЕ, провела лекцію для студентів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» Національного університету «Чернігівська політехніка».

Під час заняття експерт КНДІСЕ детально розповіла про особливості проведення будівельно-технічної експертизи, дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів.

Студенти змогли ознайомитись з практичними прикладами досліджень, які проводяться експертами Чернігівського відділення КНДІСЕ, зокрема методами й технічним устаткуванням, що використовуються під час проведення досліджень об’єктів нерухомості.

Лекційні заняття для студентів, до яких долучаються експерти КНДІСЕ є одним із факторів підготовки висококваліфікованих спеціалістів як у сфері судової експертизи, так і співробітників правоохоронних органів. КНДІСЕ сподівається і на подальший розвиток співпраці з НУ «Чернігівська політехніка», відповідно до раніше підписаної Угоди.

Можливо вам буде цікаво: