Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Наталія Климова взяла участь у круглому столі «Актуальні питання судової експертизи у сфері інтелектуальної власності»

17 листопада 2021 року в онлайн-режимі, за ініціативи Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, відбувся круглий стіл «Актуальні питання судової експертизи у сфері інтелектуальної власності» у якому взяли участь понад 40 профільних експертів.

До проведення круглого столу долучилась провідний судовий експерт КНДІСЕ відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів Наталія Климова.

Під час заходу були обговоренні питання як досліджень у сфері інтелектуальної власності, так і судової експертизи в цілому.

Так учасниками круглого столу були піднята проблема аналізу доказів що передаються на експертизу на достовірність, належність та допустимість.

Актуальним питанням, що обговорювалось на заході стало дослідження торговельних марок, які є назвою лікарських засобів, та проблема назв ліків, що схожі до ступеня сплутування.

Окрім того, під час круглого столу були опрацьовані теми визначення упущеної вигоди у випадках неправомірного використання торговельної марки, аналіз Угоди про асоціацію з ЄС і узгодження європейської та української законодавчої бази у сфері інтелектуальної власності, питання порівняння вартості торговельної марки з вартістю товару, види ставок роялті та інші питання.

Можливо вам буде цікаво: