Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ відвідали студенти Інституту права КНУ ім. Т. Шевченка

20 вересня 2021 року до КНДІСЕ завітали студенти IV курсу Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Співробітники КНДІСЕ влаштували для гостей екскурсію та показали бібліотеку і музей.

Учений секретар КНДІСЕ, кандидат юридичних наук Колонюк Віктор Петрович, детально ознайомив студентів з інформаційно-довідковим фондом, який знаходиться у Київському НДІСЕ.

За словами Колонюка Віктора Петровича інформаційно-довідковий фонд бібліотеки КНДІСЕ почав формуватися ще у 30-х роках XX сторіччя, та містить видання які збереглися ще з часів існування Кабінету науково-судової експертизи при прокурорі Київської судової палати.

Також у фонді знаходиться вся необхідна література з криміналістики та судової експертизи, яка використовується при проведенні науково-дослідних робіт, експертних досліджень та судових експертиз.

Окрім того, в інформаційно-довідковому фонді містяться всі випуски фахового, міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза», який випускають вже 57 років.

Після ознайомлення з бібліотекою, молодший науковий співробітник, Форіс Юлія Борисівна провела для студентів екскурсію у музеї, де зібрана виняткова експозиція з архівних матеріалів, засобів, що використовуються у проведенні судової експертизи, а також об’єктів які досліджувались співробітниками КНДІСЕ.

Можливо вам буде цікаво: