Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ взяв участь у програмі обміну CEPOL

Юрій Ірхін, кандидат психологічних наук, завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ, відвідав Центральну криміналістичну лабораторію поліції Польщі в місті Варшава. Візит відбувся в рамках програми обміну досвідом CEPOL та тривав з 12 по 17 вересня 2021 року.

Польські колеги відділу психологічних досліджень Центральної криміналістичної лабораторії поліції Польщі, детально розповіли про організацію роботи відділу, особливості проведення досліджень з використанням поліграфа та продемонстрували устаткування.

Своєю чергою, Юрій Ірхін, розповів про методики психологічних досліджень, які використовуються в КНДІСЕ. Особливістю роботи українських судових експертів, що проводять психологічну експертизу, є використання вітчизняних методик досліджень, на відміну від польських колег, які в роботі використовують розробки Американської асоціації поліграфологів.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз продовжує брати участь в програмі обміну досвідом CEPOL, найближчим часом КНДІСЕ відвідає представник Центральної криміналістичної лабораторії поліції Польщі.

Можливо вам буде цікаво: