Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Київського НДІСЕ взяли участь у ХХ Міжнародному науково-практичному форумі «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій»

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стали учасниками ХХ Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій», що відбувся на Львівщині.

Під час заходу, що був організований Львівським національним аграрним університетом, Київський НДІСЕ представили експерти відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель, а саме: завідувач відділу Микола Шишов, провідний науковий співробітник Вікторія Савчак, судові експерти Ганна Некрилова та Олександра Костіна.

У ювілейному форумі також взяли участь понад 400 представників вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти, наукових та експертних установ. Результати своїх наукових досліджень репрезентували вчені з Польщі, Туреччини, Латвії, Литви, Білорусі, Молдови. Українську науку на нинішньому форумі представляли вчені понад 30 вітчизняних університетів і науково-дослідних закладів, представники близько 10 державних структур і бізнесу, громадських організацій.

Тематика доповідей охоплювала питання ролі та значення ґрунтознавчої науки у розвитку соціальної сфери суспільства, інноваційних моделей управління елементами родючості ґрунтів, інтернаціоналізації наукових досліджень.

Загалом роботу учасників було проведено в рамках восьми науково-практичних конференцій на факультетах університету:

  • «Розвиток сільськогосподарської освіти і кооперації», присвячена 120-річчю створення господарського товариства «Сільський господар»;
  • «Організаційно-економічний механізм розвитку агропромислового комплексу і сільських територій», присвячена 90-й річниці з дня народження професора В.Г. Галанця;
  • «Системи виробництва продукції рослинництва на основі екологостабілізуючих заходів»;
  • «Ґрунтознавство та агрохімія: історичний досвід, стан та актуальні перспективи», присвячена 100-річчю заснування кафедри агрохімії та ґрунтознавства;
  • «Земельні відносини в контексті просторового розвитку сільських територій»;
  • «Техніка й технології агропромислового виробництва»; «Архітектурні, конструктивні і технологічні рішення в сільському будівництві»;
  • «Гуманітарні дослідження в аграрній сфері: філософський, історичний та мовознавчий аспекти».

Результатом наукових дискусій стало прийняття ухвали конференцій, яка знайде відображення в плануванні й організації майбутньою науково-дослідної роботи, реалізації міжнародних наукових проєктів, впровадженні результатів досліджень у практику.

Можливо вам буде цікаво: