Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Німецько-український тренінг «Перевірка та дослідження документів»

За підтримки та сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України відбувся німецько-український тренінг «Перевірка та дослідження документів».

Впродовж двох робочих днів представники Федеральної поліції Республіки Німеччина ділилися досвідом з українськими колегами щодо дослідження документів різних видів, вивчення їхніх елементів захисту та розпізнання підробок.

У вітальному слові заступник директора Київського НДІСЕ Тетяна Голікова зазначила, що співпраця з іноземними колегами є надзвичайно важливою для фахівців Інституту та експертів відділу технічних досліджень документів зокрема. Адже обмін досвідом та нові кейси щодо процесу дослідження документів від іноземних колег значно розширюють можливості українських фахівців і дозволяють швидше знайти відповіді на проблемні питання досліджень.

Спікерами заходу виступили старший комісар поліції Фальк Унгер та гаупмайстер поліції Берт Ендлер.

У вступній доповіді вони ознайомили учасників тренінгу з підрозділом інспекції Федеральної поліції Німеччини по боротьбі із кримінальною злочинністю із питань міжнародних нелегальних переміщень транспортних засобів та дослідження документів.

Навчальний план першого робочого дня містив теми, що розкривали питання загальних можливостей ідентифікації транспортних засобів, а також дослідження свідоцтв транспортних засобів та документів на них, номери кузова, заводські таблиці та номерні знаки.

Другий день було присвячено вивченню європейських свідоцтв на використання транспортних засобів, елементів захисту документів та розпізнаванню підробок.

Крім того, іноземні колеги розповіли про використання європейських систем (засобів пошуку) з ідентифікації «EuFID» та «Dokis».

Підсумувавши роботу, спікери тренінгу презентували всім учасникам пам’ятні сертифікати та висловили вдячність за плідну роботу.

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, у свою чергу, також подякували іноземним колегам за відкриту розмову, ефективне навчання, новий досвід та отримані знання.

Сподіваємося, подібні зустрічі стануть гарною традицією та сприятимуть розширенню міжнародного співробітництва.

Можливо вам буде цікаво: