Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ стали учасниками міжнародного науково-практичного круглого столу «Експертне забезпечення розслідування фактів колабораційної діяльності»

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стали учасниками міжнародного науково-практичного круглого столу «Експертне забезпечення розслідування фактів колабораційної діяльності», який був проведений 23 червня 2022 року Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ. Захід проводився у форматі онлайн.

Учасниками круглого столу від КНДІСЕ стали:

У ході роботи обговорено широкий спектр актуальних питань призначення та проведення судових експертиз за фактами колабораційної діяльності, використання висновків експертів у досудовому розслідуванні злочинів. Зокрема, експерти зосередили увагу на обговоренні понять колабораціонізму, можливостях судової експертизи у доказуванні фактів колабораційної діяльності. Також експерти розглянули методологічні особливості проведення судово-лінгвістичних експертиз у кримінальних провадженнях за фактами колабораційної діяльності, звернули увагу на проблемні аспекти правової оцінки висновків експертів у провадженнях даної категорії.

Оскільки в Україні на законодавчому рівні посилили відповідальність за колабораційну діяльність, то на сьогодні науково-практичні заходи з висвітленням питань відповідної тематики є надзвичайно актуальними та нагальними у судово-експертній діяльності.

Можливо вам буде цікаво: