Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

День скорботи та вшанування жертв війни

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах.

Друга світова війна стала великою трагедією та надзвичайним випробуванням для українського народу. На жаль, і сьогодні українці знову зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.  

Українці продемонстрували тоді та показують силу духу й готовність боронити свої землі у теперішній війні з російським  нападником. І як тоді українці зробили великий внесок у перемогу над нацизмом у Європі, так і зараз наші воїни стали на захист загальнолюдських цінностей.  Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки.    

Обов’язком кожного із нас є зберегти пам’ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Ми – сильні! Ми – вільні! Ми переможемо!

Можливо вам буде цікаво: