Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулася робоча зустріч керівництва КНДІСЕ, ДСУ «Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України» з представником Європейського навчального центру з ідентифікації жертв стихійних лих та судової експертизи в Центральній Європі (ETAF) (Німеччина)

27 червня 2022 року відбулася робоча зустріч за участю директора КНДІСЕ Олександра Рувіна, заступника директора КНДІСЕ Наталії Нестор, директора ДСУ «Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров’я України» Тамари Личман з представником Європейського навчального центру з ідентифікації жертв стихійних лих та судової експертизи в Центральній Європі (ETAF) д-р Свеном Бентхаусом.  

Ключовою метою зустрічі стало обговорення питань щодо належної  допомоги представниками Європейського навчального центру з ідентифікації жертв стихійних лих та судової експертизи в Центральній Європі (ETAF) (Німеччина) в організації тренінгів для українських експертів, наданні необхідного обладнання для проведення експертиз та організації навчальної поїздки групи експертів з України до Німеччини. У ході зустрічі були обговорені також важливі питання щодо взаємодії українських експертів та експертів Європейського навчального центру з ідентифікації жертв стихійних лих та судової експертизи в Центральній Європі щодо надання допомоги у дослідженнях наслідків російського вторгнення.

Представники з Німеччини мали змогу відвідати лабораторії КНДІСЕ та ознайомитися з роботою інституту в цілому. Відповідно до цього у рамках зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між КНДІСЕ та ETAF.

Можливо вам буде цікаво: