Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ провели лекційні заняття для працівників Національної поліції України

10  та 11 червня 2021 року у м. Києві пройшов науково-практичний семінар з керівниками відділів розслідувань злочинів у сфері транспорту слідчих управлінь головних управлінь Національної поліції в областях та м. Києві.

КНДІСЕ у заході представляли:

  • Павло Борщевський, завідувач відділу автотехнічних видів досліджень КНДІСЕ,
  • Андрій Юхименко, завідувач сектору товарознавчих досліджень військового майна, техніки та озброєння,
  • Василь Матвеїв, старший судовий експерт відділу транспортно-товарознавчих досліджень

Мета заходу полягала у впровадженні новітніх технологій вітчизняного та світового рівня, застосування сучасної криміналістичної техніки, особливості виявлення, вилучення, фіксації та зберігання об’єктів, залишених на місці ДТП, висвітлення проблематики при призначенні та проведенні судово-технічних та судово-медичних експертиз у кримінальних провадженнях розпочатих за фактами вчинених злочинів у сфері водного, повітряного, залізничного та автомобільного транспорту, методики огляду місця подій та інцидентів на авіаційному, водному транспорті.

10 червня представниками КНДІСЕ для співробітників Національної поліції України були проведені наступні лекційні заняття:

  • «Дослідження подій на водному транспорті»
  • «Оцінка судноплавних засобів»
  • «Дослідження авіаційних подій та інцидентів»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз вітає проведення таких заходів, та завжди готовий поділитися науковим та практичним досвідом у проведенні досліджень.

Можливо вам буде цікаво: