language

КНДІСЕ вітає з Днем Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цю дату присвячено до початку двох знаменних подій: початку Помаранчевої революції у 2004 році та Революції гідності у 2013 року.

Як зазначено в указі Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року ця дата встановлена «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

День Гідності та Свободи — це водночас урочиста і трагічна дата для нашої держави.  Під час буремних подій двох революцій українці змогли відстояти свою честь, гідність, право на свободу та свій вибір європейського шляху для нашої країни. Але, на жаль, події 2014 року показали, що свобода може даватись значною ціною.

КНДІСЕ вітає всіх українців з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо миру та процвітання!

Можливо вам буде цікаво: