Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Директор Київського НДІСЕ Олександр Рувін взяв участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення Дня працівників прокуратури України

Професійне свято працівників прокуратури було введено Указом Президента України у 2000 році на знак поваги і вдячності до їх праці, з огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини та громадянина, а також внесок у справу формування України як правової держави.

З нагоди свята у Генеральній прокуратурі України відбулося урочисте зібрання за участю вищого політичного керівництва держави. Долучився до привітань та став учасником заходу директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін.

Під час урочистого зібрання Президент України Петро Порошенко зазначив, що сьогоднішні успішні зміни в прокуратурі – частина глобального реформування всієї правоохоронної системи. Глава держави зауважив, що Україні вдалося подолали в цілому економічну кризу, спричинену війною та економічною агресією з боку Росії, повернутися на шлях розвитку.

«Безперечним досягненням реформи є значне оновлення керівного та кадрового складу прокуратури, що стало можливим завдяки відкритим і прозорим конкурсам. Прокурорське самоврядування дозволило зробити систему органів прокуратури незалежнішою. Ми досягли гарних результатів, проте реформування правоохоронної системи ще далеке від завершення», – зауважив Глава держави.

Привітав із професійним святом, а також побажав працівникам прокуратури міцності духу та рішучості у боротьбі за вільну, демократичну, сильну і незалежну правову Україну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в своєму виступі подякував за плідну роботу усім працівникам органів прокуратури, за підтримку – особисто Президенту та Прем’єр-міністру України. Відзначив у промові Юрій Луценко й важливість судово-експертної діяльності:
«Експертні установи, є можливо найінтелектуальнішою частиною, без якої процес справедливості і законності не зміг би здійснюватися – також вдячний їм», – підкреслив Генеральний прокурор України.

Також Юрій Луценко подякував представникам Міністерства внутрішніх справ, Національній поліції та всім його підрозділам, Службі безпеки України, зовнішній розвідці, Міністерству оборони, Управлінню державної охорони, прикордонникам та всьому суддівському корпусу.

Можливо вам буде цікаво: