Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

61-й випуск Міжвідомчого науково-методичного збірника КНДІСЕ «Криміналістика і судова експертиза»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України повідомляє про випуск 61-го випуску Міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза».

Вітчизняне, наукове, юридичне, інформаційне видання включено до Переліку наукових фахових видань України, воно виходить раз на рік і виходить змішаними мовами: українською, російською та англійською мовами. Він поширюється на території держави та за кордоном.

За словами Олександра Рувіна, директора КНДІСЕ, ефективне використання сучасних досягнень науки є однією з найважливіших умов забезпечення справедливості. Видання привертає увагу судових експертів, працівників органів досудового розслідування, суддів, викладачів та студентів юридичних та медичних вищих навчальних закладів, які завдяки своїй активній науковій діяльності сприяють розвитку судової експертизи та криміналістики.

Видання містить матеріали, що відображають результати наукових досліджень в теорії та історії судової експертизи, розробку та вдосконалення методів різних видів судових досліджень. Крім того, в ньому розглядаються актуальні питання тактики розслідування та методів розслідування злочинів.

Можливо вам буде цікаво: