Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Збірник «Криміналістика і судова експертиза» включено до переліку наукових фахових видань України категорії «Б»

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 року № 1417 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства» та внесення змін до наказів МОН України від 2 липня 2020 року № 886 та від 24 вересня 2020 року № 1188 міжвідомчий науково-методичний збірник «Криміналістика і судова експертиза» включено до переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Категорія Б присвоюється науковим фаховим виданням, які включені до профільних міжнародних наукометричних баз даних та відповідають усім прийнятим у світовій практиці вимогам.

Нагадаємо, збірник «Криміналістика і судова експертиза» видається Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України вже понад 55 років. На сторінках видання обговорюється широке коло питань теоретичного, практичного та методологічного характеру, ведуться наукові дискусії, висвітлюються вітчизняні та іноземні новини у сфері судово-експертної діяльності.

Редакційна колегія збірника висловлює вдячність авторам, які надавали свої статті до публікації та брали участь у формуванні попередніх випусків з якими можна ознайомитись на сайті видання digest.kndise.gov.ua. Крім того, запрошуємо усіх зацікавлених науковців до подальшої співпраці.

Пишаємося досягненнями та продовжуємо шлях розвитку наукової думки у сфері судово-експертної діяльності!

Можливо вам буде цікаво: