Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь КНДІСЕ у конференції «Сучасні питання криміналістики, судової експертизи та кримінального процесу»

3 грудня 2020 року представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні питання криміналістики, судової експертизи та кримінального процесу».

Захід організовано та проведено в режимі відеоконференції Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України та Національним університетом «Одеська юридична академія».

У конференції взяли участь представники Міністерства юстиції України, експертних і наукових установ, закладів вищої освіти, а також вчені і науковці країн ближнього зарубіжжя.

З вітальним словом до учасників звернулися заступник Міністра юстиції України Андрій Гайченко, директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України Олександр Олійник, а також директорка Департаменту експертного Наталія Ткаченко.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін під час свого виступу відзначив, що нині сфера судово-експертної діяльності знаходиться на етапі активного реформування, тому якісна фахова комунікація судових експертів і спільне обговорення актуальних питань, навіть в умовах пандемії COVID-19, є надзвичайно важливим.

Загалом під час конференції йшлося про організацію судово-експертної діяльності та її нормативно-правове забезпечення, а також особливості проведення різних видів досліджень.

Провідний судовий експерт лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ Михайло Полєнніков представив учасникам конференції доповідь щодо надання умовних висновків експертів у кримінальних провадженнях.

Крім того, спеціалісти інших експертних відомств виступили з такими темами, як:

  • «Висновок спеціаліста як новація кримінального процесуального законодавства України»;
  • «Деякі аспекти оцінки висновку експерта слідчим і судом»;
  • «Щодо інноваційних методів дослідження невербальної інформації»;
  • «Окремі питання використання спеціальних знань під час розслідування кіберзлочинів»;
  • «Щодо завдань, об’єктів та питань судової експертизи в галузі водного транспорту»;
  • «Особливості дослідження антикварних ісламських печаток під час проведення судових мистецтвознавчих експертиз»;
  • «Щодо етапів проведення реконструкції пам’яток архітектури» тощо.

Можливо вам буде цікаво: