Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Візит Американської торговельної палати в Україні до КНДІСЕ

01 грудня 2023 року відбулася зустріч Американської торговельної палати в Україні, Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України, Національної поліції України, Бюро економічної безпеки, Державної податкової служби України, а також представників виробників тютюнових виробів в Україні з представниками КНДІСЕ. Темою зустрічі було обговорення ідеї створення бібліотеки еталонних зразків готової тютюнової продукції в Україні.

Присутніми від КНДІСЕ був директор КНДІСЕ, Олександр Рувін, завідувач відділом технічних досліджень документів лабораторії криміналістичних видів досліджень, Вікторія Куликовська, заступник завідувача відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів лабораторії криміналістичних видів досліджень, Олександр Борзов, головний судовий експерт відділу технічних досліджень документів лабораторії криміналістичних видів досліджень, Сергій Науменко, заступник завідувача лабораторії організації та інформаційно-аналітичного забезпечення експертної діяльності, Тимошок Ірина.

Значна увага була приділена експертній діяльності КНДІСЕ, зокрема проведенню досліджень матеріалів, речовин та виробів, технічних досліджень документів, а також трасологічних досліджень.

Учасники зустрічі були ознайомлені з проблемними питаннями проведення експертиз та досліджень тютюнових виробів.

Тема, яка була обрана для обговорення, а саме можливість та доцільність створення бібліотеки еталонних зразків готової тютюнової продукції в Україні, є без перебільшення надзвичайно важливою і актуальною, оскільки незаконна торгівля тютюновими виробами — це проблема світового масштабу, яка різною мірою зачіпає окремі країни.

Під час зустрічі Сторони обговорили необхідність об’єднання зусиль з метою боротьби з нелегальною торгівлею тютюновими виробами, їх незаконним виготовленням, зберіганням та збутом.

Таким чином, за результатами зустрічі Сторони дійшли згоди щодо необхідності створення бібліотеки еталонних зразків готової тютюнової продукції в Україні, з метою ідентифікації автентичності тютюнових виробів в рамках кримінальних проваджень та адміністративних справ, а також закріплення цього рішення на законодавчому рівні.

Можливо вам буде цікаво: