Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Наталія Нестор взяла участь у конференції IAFS та симпозіумі ANZFSS у м. Сідней (Австралія)

З 20 по 24 листопада 2023 року заступник директора КНДІСЕ Наталія Нестор взяла участь у 23‑ій конференції Міжнародної асоціації судових наук (IAFS) та у 26‑му симпозіумі Австралійського та Новозеландського товариства судових експертів (ANZFSS) у м. Сідней (Австралія), де вона представляла судову експертизу України у своїй доповіді про виклики судової експертизи під час війни, а також брала участь у дискусіях.

IAFS охоплює вчених і практикуючих експертів різних спеціальностей зі всього світу. З 1957 року IAFS проводить міжнародну конференцію кожні три роки.

ANZFSS було створено в 1971 році, та об’єднує вчених, поліцейських, криміналістів, експертів і юристів, які активно працюють у сфері судової експертизи.

У заході взяли участь понад 1500 учасників,  передових науковців та експертів з усього світу.

Програма конференції включала семінари, доповіді, усні та стендові сесії. Конференція стратегічно охоплювала критичні питання для визначення можливих рішень для створення сильнішої та надійнішої судової експертизи в майбутньому, а також захід став майданчиком для обміну даними та інформацією, передовим досвідом науковців та експертів світового рівня.

Зустріч охопила передові дослідження та інновації з метою формування майбутнього світової криміналістики та експертизи, а також була проведена виставка обладнання, на якій були представлені останні технології.

Наталія Нестор в рамках візиту також відвідала Технологічний університет Сіднея (UTS) та судові установи м. Сідней.

КНДІСЕ надалі продовжує активну міжнародну діяльність з різними країнами світу на різних континентах світу, що направлена на розвиток судової експертизи України та впроваджень кращих практик світу, для формації унікального успішного практичного досвіду в систему судової експертизи України.

Можливо вам буде цікаво: