Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем судового експерта України, а також 103 річницею з дня заснування Київського науково-дослідного інституту судових експертиз!

Перед Вами, дорогі експерти, в такий непростий час для нашої держави стоять нові виклики. Сьогодні неможливо уявити собі жодну сферу життя, в якій би не застосовувалися результати вашої діяльності. Вони мають неоціненне значення для розвитку нашої країни. Завдяки Вашим зусиллям, професіоналізму, патріотизму і невтомній праці науковий потенціал України, що є найважливішим національним ресурсом нашого народу, буде незмінно рости.Ваша щоденна праця, професіоналізм та самовідданість – це вагомий вклад в покращення якості життя мільйонів наших співвітчизників.

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі судових експертиз та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу. Зичимо Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання. Благополуччя Вам та Вашим сім’ям!

Можливо вам буде цікаво: