Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Міністерство юстиції України нагородило кращих працівників Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбулось урочисте нагородження провідних судових експертів. З вітальним словом до присутніх звернувся директор КНДІСЕ Олександр Рувін, наголосивши на важливості справи судової експертизи для існування держави.

«КНДІСЕ – це 100-річна історія плідної експертної та наукової роботи. Колектив Інституту має неабиякий потенціал творчого інтелекту для продовження справи боротьби зі злочинністю і служіння правосуддю України», – зазначив Олександр Рувін.

Привітати працівників КНДІСЕ прибули представники Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства Юстиції України – Юрій Олександрович Моісеєв та Ольга Миколаївна Стельмах. Вони нагородили спеціалістів Інституту відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства юстиції України за вагомий особистий внесок у розвиток судової експертизи, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов`язків та з нагоди професійного свята – Дня судового експерта України.

Так, наказом МЮУ від 04.07.2016 року Почесну грамоту Міністерства юстиції України отримали:

Долинківська Світлана Анатоліївна – провідний судовий експерт відділу почеркознавчих та лінгвістичних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень;

Гриненко Ігор Миколайович – головний судовий експерт лабораторії економічних досліджень;

Сверида Олександр Миколайович – провідний судовий експерт відділу досліджень будівельних конструкцій, визначення вартості робіт і нерухомого майна та дорожньо-технічних досліджень лабораторії інженерно-технічних видів досліджень;

Голова Інна Георгіївна – завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об`єктів інтелектуальної власності лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних виді в досліджень.

Можливо вам буде цікаво: