Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Колектив КНДІСЕ щиро вітає керівника Тернопільського відділення Володимира Володимировича Бутрина з 60-річчям!

Прийміть наші найсердечніші привітання з нагоди ювілею! Нехай Ваші задуми повняться мудрістю, колеги – підтримують у всіх ініціативах, рідні – дарують любов, а душа – світиться від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень на професійному шляху та успіхів у всіх починаннях. Нехай Ваша доля завжди буде щасливою, а серце ніколи не знає печалі!

Володимир Володимирович Бутрин працює в Тернопільскому відділенні Київського науково-дослідного інституту судових експертиз вже 26 років. Саме під його керівництвом відомство було визнане «Кращим відділенням КНДІСЕ» за підсумками 2012 року.

Колеги знають його як активного учасника наукової, методичної, експертної та консультативної роботи, який не тільки постійно підвищує власний професійний рівень, але й приділяє значну увагу навчанню молодих працівників відділення.

За багаторічний труд та з нагоди 60-річчя з Дня народження Володимир Володимирович нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну працю» від Міністерства юстиції України (наказ МЮ від 08.06.2016 року № 3574/к)

Бажаємо Володимиру Володимировичу не зупинятися на досягнутому, наснаги і нових звершень.

З найкращими побажаннями,

колектив КНДІСЕ

Можливо вам буде цікаво: