Закінчується зимовий святковий цикл – великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою серця, вселяють надію на реалізацію найкращих побажань і сподівань.
Символічно, що саме по завершенню величних свят, понад 90 років тому відбулась значуща для українського народу подія – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.
Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава.
Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз щиро вітає співвітчизників із Днем Соборності та Свободи України!
Нехай примножується достаток у кожному домі та засівається щастя при міцному здоров’ї. Бажаємо миру, взаєморозуміння та нових досягнень на благо рідної Батьківщини!