Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

В міжнародний день боротьби з корупцією експерти КНДІСЕ долучились до роботи конференції «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

9 грудня 2016 року спеціалісти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Андрій Полтавський та Віктор Колонюк стали учасниками роботи міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі».

Учасники заходу обговорили ряд актуальних питань, пов’язаних із адмініструванням державної антикорупційної політики, становленням і розвитком суб’єктів реалізації антикорупційної політики в Україні.

Проаналізували корупційні ризики у системі запобігання корупції, правові позиції під час розслідування корупційних злочинів, міжнародно-правові стандарти боротьби з корупцією та відповідальність осіб, які вчинили корупційний злочин.

Окрема увага була присвячена координації та контролю діяльності органів виконавчої влади щодо запобігання корупції, а також удосконалення антикорупційної нормативно-правової бази в Україні та підготовку фахівців антикорупційного спрямування.

У підсумку роботи конференції присутні зійшлися на  думці, що обрана тема наукового форуму послугувала плідним підґрунтям для обміну думками щодо подальшого розвитку законодавства України та правозастосовної практики, і запропонували схвалити підсумкові рекомендації та направити їх у відповідні інстанції.

Можливо вам буде цікаво: