Група спеціалістів Національного Центру Судових Експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова успішно завершили курс навчання у Київському НДІСЕ.
Іноземні колеги прибули до України на основі договору про співробітництво між відомствами і в результаті проведеного навчання зможуть отримати кваліфікацію судових експертів зі спеціальностей: «Оцінка літальних апаратів», «Оцінка машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання» та «Дослідження матеріалів документів».
Київський науково-дослідний інститут судових експертиз і надалі продовжить співпрацю з міжнародними партнерами, активно сприятиме розвитку співробітництва в експертній, методичній та науковій сферах діяльності.
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/58539e84c09e7.jpg)