Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ відбулась чергова робоча зустріч учасників проекту «Дія-ЄС: заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності»

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбулась чергова робоча зустріч учасників проекту Європейського Союзу «Дія-ЄС: заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту».

На порядок денний було винесено обговорення пропозиції створення міжвідомчої робочої групи, яка буде займатися розробкою питань протидії наркоторгівлі у криміналістичній сфері. Зокрема йшлося про спільний план покращення роботи українських лабораторій, створення єдиного центру, який сприятиме покращенню координації роботи та обміну інформацією експертних лабораторій, розширення бази стандартних зразків для лабораторій тощо.

Нагадаємо, Київський НДІСЕ виступає незалежною базою для проведення експертних досліджень за понад 95 експертними напрямками та має 105-річний досвід проведення профільних видів досліджень.

Щорічно спеціалісти КНДІСЕ проводять велику кількість експертиз наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, вирішують ряд питань, які не реалізує жодна інша установа нашої держави, зокрема, дослідження обладнання нелегальних лабораторій, які виготовляють наркотики.

Фахівці КНДІСЕ систематично підвищують кваліфікацію та беруть участь в міжнародних наукових заходах присвячених дослідженню наркотичних речовин. Активною є співпраця в даній сфері з робочою групою з наркотиків Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI.

Можливо вам буде цікаво: