Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ підсумували результати діяльності за 2018 рік

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз одна з найповажніших експертних установ системи Міністерства юстиції України, що відіграє важливу роль у судово-експертному забезпеченні органів дізнання, досудового та судового слідства, охороні прав громадян та організацій, виконуючи значну роботу по проведенню судових експертиз, експертних досліджень, створенню прикладних розробок у сфері методичного забезпечення.

Одним із систематичних етапів роботи Інституту є щорічне підбивання підсумків діяльності. Так, у Київському НДІСЕ відбулися чергові збори колективу та звітування про результати роботи впродовж 2018 року.

Пріоритетними напрямками діяльності КНДІСЕ протягом 2018 року було визначено створення нових та удосконалення чинних методів та методик, спрямованих на підвищення рівня експертних досліджень та розширення їх можливостей, розробку теоретичних та загально-методичних проблем судової експертизи, подальший розвиток методичної та профілактичної роботи з метою надання допомоги судам, органам прокуратури, внутрішніх справ, податковим органам, СБУ, адвокатам та приватним підприємцям, а також забезпечення законних інтересів громадян та організацій.

Інститутом здійснювались заходи, які відповідно до Статутних зобов’язань, направлені на проведення та вдосконалення роботи з усіх напрямків діяльності установи: експертної, науково-дослідної, аналітичної, методичної, інформаційної та роботи з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Заплановані завдання в цілому були виконані.

Впродовж 2018 року Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз та його регіональними відділеннями було виконано понад 50 тисяч судових експертиз. Судові експертизи виконані за матеріалами кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення загалом склали близько 75% від загальної кількості.

Фахівці Інституту стали учасниками 98 наукових заходів поміж яких всеукраїнські та міжнародні конференції, семінари, круглі столи, навчання та інші заходи. Було налагоджено та продовжено співпрацю з експертними установами Великобританії, Естонії, Литви, Латвії, Швеції, Фінляндії, Іспанії, Грузії, Польщі, Молдови, Киргизстану та рядом інших країн.

Значного оновлення зазнала матеріально-технічна база Лабораторії інженерно-технічних видів досліджень та Лабораторії криміналістичних видів досліджень. Остання була визнана кращою лабораторією Київського НДІСЕ за підсумками діяльності 2018 року. Першість серед відділень змогли втримати фахівці Вінницького відділення. Переможці отримали пам’ятні сувенірні нагороди.

Можливо вам буде цікаво: