Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Судовий експерт КНДІСЕ Сергій Науменко відвідав Словаччину за програмою обміну CEPOL

Сергій Науменко, головний судовий експерт відділу технічних досліджень документів, взяв участь у програмі обміну CEPOL 2021. В рамках програми, експерт відвідав Інститут криміналістичних експертиз поліції Словаччини, в якому ознайомився з організацією роботи відділу технічної експертизи документів, його матеріально-технічним оснащенням.

Також під час візиту Сергій Науменко ознайомився з особливостями досліджень ідентифікаційних документів особи, підробних банкнот різних країн, встановлення послідовності нанесення рукописних записів і друкованих текстів без їх спільних місць перетину.

Представники Інституту криміналістичних експертиз поліції Словаччини, також поділились з напрацюваннями у надзвичайно актуальному на сьогодні напрямку ідентифікації лазерних принтерів, та навели приклади таких досліджень.

Крім того, Сергію Науменко ознайомився з прикладами досліджень ідентифікаційних документів, що буди фальсифіковані з використанням методу «Morphing», який полягає у використанні оригінального документа на якому нанесено об’єднане зображення декількох осіб – власника та зловмисника.

Цього року, за програмою обміну CEPOL, представники КНДІСЕ вже відвідали експертні установи Польщі, Вірменії та Словаччини. Також для обміну досвідом КНДІСЕ відвідали делегації Туреччини та Вірменії.

Можливо вам буде цікаво: