Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Співробітники КНДІСЕ відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів провели екскурсію для студентів КНТЕУ

29 вересня 2021 року до КНДІСЕ завітали студенти магістратури факультету торгівлі та маркетингу, спеціалізації «Митна справа» Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Метою екскурсії було ознайомлення з сучасними методами та обладнанням для експертизи паливно-мастильних матеріалів і транспортних засобів.

Співробітники КНДІСЕ, на чолі з Олегом Посільським, завідувачем відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів продемонстрували студентам приміщення відділу у якому проводяться дослідження паливно-мастильних матеріалів, ознайомили з його обладнанням, а також продемонстрували принципи його роботи.

Окрім паливно-мастильних матеріалів, також студенти відвідали приміщення у якому проводяться дослідження тютюнових виробів. Співробітники КНДІСЕ детально розповіли про сучасні види досліджень тютюнових виробів, завдяки яким можливо визначити фальсифіковану продукцію.

Також студентам КНТЕУ продемонстрували обладнання на якому проводяться біологічна експертиза.

Після ознайомлення з відділом досліджень матеріалів, речовин та виробів, Юлія Форіс, молодший науковий співробітник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва, провела для студентів екскурсію по музею. У якому розповіла про історію КНДІСЕ та продемонструвала виняткову збірку експонатів.

Наприкінці візиту, студенти КНТЕУ завітали до довідково-інформаційного фонду КНДІСЕ, де отримали можливість  подивитися раритетні видання з криміналістики та судової експертизи.

Співробітники КНДІСЕ відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів провели екскурсію для студентів КНТЕУ

Можливо вам буде цікаво: