Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали музей Київського НДІСЕ

Студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Екскурсію для відвідувачів провела науковий співробітник Відділу організації науково-дослідних робіт забезпечення діяльності Вченої ради та редакційно-видавничої діяльності КНДІСЕ Юлія Форіс.

Фахівець КНДІСЕ розповіла гостям про історію виникнення судово-експертних установ сучасної України, біографії та життєвий шлях видатних діячів, які стали основоположниками криміналістичної науки, цікаві факти проведення резонансних судових експертиз минулого та сьогодення.

Студенти поглибили практичні знання з криміналістики, зауваживши, що це одна з небагатьох юридичних наук, яку по праву можна назвати наукою про розкриття злочинів. Саме вона дає ключ до пізнання і дослідження події злочину, визначення її механізму, а також встановлення безпосередніх суб’єктів і об’єктів матеріального середовища, котрі беруть у ній участь.

Також студенти КНУ імені Тараса Шевченка дізнались про роль судових експертів у системі правосуддя, особливості роботи фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, різні види судових експертиз та експертних досліджень.

Можливо вам буде цікаво: