Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України!

Прийміть найсердечніше вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Цей довгоочікуваний день утвердження демократії нашого народу став поворотною історичною подією. Дата 24 липня 1991 року змінила думки та погляди громадян, стала стимулом для плідної, натхненної праці заради майбутнього.

Створення новітньої української держави – це велика честь перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями. Запорукою державотворчого успіху є злагода, відповідальність і об’єднання зусиль кожного українця. Ми маємо чим пишатися і бережемо власну історію.

Зміни неминучі та вони приносять нові здобутки і перемоги. З часу здобуття Україною незалежності Київський науково-дослідний інститут судових експертиз також проводжує свій стрімкий розвиток, з метою забезпечення правосуддя нашої держави незалежною, кваліфікованою та об’єктивною експертизою, спрямованою на максимальне використання досягнень науки і техніки.

У цей святковий день, нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен новий день дарує наснагу, енергійність і віру. Зичимо кожній родині міцного здоров’я, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом! Із Днем Незалежності!

Можливо вам буде цікаво: