Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз підтримує ініціативу Міністерства юстиції України та інформує громадян про роботу всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право!», який стартував у червні 2017 року.

Метою проекту є формування нової правової культури суспільства, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

За словами Міністра юстиції України Павла Петренка стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії на 2017 рік було визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг, як забезпечення доступу до правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Отримати таку допомогу має право кожен: звернутися за наданням зазначеної допомоги мають право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Детальнішу інформацію про роботу проекту, контакти регіональних і місцевих центрів із надання БПД та іншу необхідну інформацію можна дізнатися на сайті координаційного центру або за телефоном ☎ 0(800)213103.

Можливо вам буде цікаво: