Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Розпочинають роботу Кропивницьке, Івано-Франківське та Чернівецьке відділення Київського НДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України – одна з провідних судово-експертних установ нашої держави, яка віднині здійснюватиме експертне забезпечення десяти областей.

У структурі КНДІСЕ до діючих Вінницького, Тернопільського, Чернігівського, Черкаського Житомирського та Хмельницького відділень, наказом Міністерства юстиції України, приєднано Івано-Франківське, Кропивницьке та Чернівецьке відділення. Таким чином, за інформацією Державної служби статистики України, зона обслуговування Київського НДІСЕ включає територію, на якій проживають понад 15 мільйонів осіб.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін відзначає, що професійна діяльність експертів Інституту вже понад сто років забезпечує встановлення об’єктивної істини, відіграючи важливу роль у розробці й практичному впровадженні наукових методів та методик дослідження матеріалів під час розслідування злочинів і судового розгляду справ, підсилює доказовий базис матеріалів справ. Нові структурні підрозділи сприятимуть розвитку галузі та забезпеченню правосуддя у нашій державі.

Від розвитку судово-експертної галузі, повноцінного використання спеціальних знань експертів під час вирішення основних завдань судочинства, напряму залежать забезпечення правопорядку та успіх в усуненні антисуспільних явищ на території країни.

Київський науково-дослідний інститут і надалі сприятиме становленню справедливості та вирішенню нових завдань і питань боротьби зі злочинністю.

Можливо вам буде цікаво: