Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Про історію створення та особливості існування системи судово-експертного забезпечення розповіли фахівці на лекції у Київському НДІСЕ

4 квітня в рамках підготовки майбутніх фахівців до проходження експертно-кваліфікаційної комісії та атестації (переатестації) з метою отримання кваліфікації судового експерта на базі Київського НДІСЕ відбувся профільний семінар-навчання.

Доповідачами заходу виступили Голікова Тетяна Дмитрівна – заступник директора КНДІСЕ та Головченко Людмила Миколаївна – Президент Союзу експертів України, Заслужений юрист України.

Слухачі отримали повний об`єм інформації про історію створення та становлення судово-експертних установ, з`ясували важливі питання щодо діяльності судових експертів на сучасному етапі існування.

Окремим блоком були винесені правові, організаційні і фінансові основи діяльності судових експертів та законодавча база, на основі якої працюють фахівці з метою забезпечення правосуддя України незалежною, кваліфікованою і об’єктивною експертизою, орієнтованою на максимальне використання досягнень науки і техніки.

Цікавим доповненням теоретичного курсу стало запрошення лекторів відвідати музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, де понад 100-річна історія існування закладу представлена у вигляді реальних приладів, речових доказів та макетів досліджуваних експертами об`єктів.

Загалом профільну підготовку пройдуть понад 70 учасників, які працюватимуть у трьох робочих групах для максимально комфортних умов навчання та засвоєння інформації.

Можливо вам буде цікаво: