Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ відбудеться Міжнародний семінар на тему боротьби з кіберзлочинністю

20 квітня 2017 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз спільно з Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) відбудеться міжнародний міжвідомчий семінар «Актуальні питання боротьби з кіберзлочинністю на сучасному етапі».

У числі основних спікерів виступатимуть представники Європолу з презентацією можливостей організації та представленням ресурсів кіберлабораторії, представники ОБСЄ з презентацією щодо підтримки кіберполіції України, а також представник ФБР при Посольстві США в Україні.

Програмою семінару передбачено огляд сучасного стану кіберзлочинності, зокрема, ситуації в Україні, актуальні проблеми та методи їх вирішення, аналіз шкідливого програмного забезпечення тощо.

До участі в заході запрошені провідні фахівці Служби безпеки України, Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро України, науково-дослідних інститутів судової експертизи Міністерства юстиції України, а також вищих навчальних закладів МВС України.

Можливо вам буде цікаво: