Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Олексій Командиров взяв участь у роботі круглого столу Національної асоціації паливного рітейлу

22 липня 2021 року Олексій Командиров, завідувач відділу досліджень проектної документації та вартості будівельних робіт лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ, взяв участь у роботі круглого столу «Малi АЗС – Легальнi. Разом. Сильнi», який був організований Національною Асоціацією паливного рітейлу (НАПР).

На сьогодні експерти будівельно-технічного напрямку КНДІСЕ мають найбільший в Україні обсяг напрацювань в частині дослідження подібних об’єктів – автозаправних станцій, в частині дотримання нормативно-правових актів як зі створення, так і з розміщення подібних об’єктів у містобудівному середовищі.

Головною метою круглого столу обговорення існуючих проблем та правових колізій щодо розміщення малих модульних та контейнерних АЗС, та вироблення пропозицій щодо змін в чинні нормативні акти, які регулюють діяльність таких суб’єктів.

Під час заходу, Олексій Командиров надав своє фахове бачення правового регулювання розміщення та експлуатації модульних та контейнерних АЗС та коментарі щодо Проекту закону 4407, що стосується об’єктів підвищеної небезпеки.

Також, разом з Народними депутатами України, представниками регуляторних та контролюючих органів, ЗМІ, засновниками та керівниками малих АЗС, висвітлили шляхи подолання правових колізій щодо малих АЗС, в тому числі й за допомогою будівельно-технічної експертизи.

За результатами обговорення  під час круглого столу, Національною Асоціацією паливного рітейлу було розроблено Резолюцію з конкретними пропозиціями змін та доповнень, роз’яснень законодавства, яку направили до всіх відповідальних органів влади.

Можливо вам буде цікаво: