Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Музей Київського НДІСЕ відвідали представники Академії Державної пенітенціарної служби України

Представники Академії Державної пенітенціарної служби України, студенти та курсанти з родинами завітали до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Екскурсія була організована в рамках співпраці установ.

Гості Київського НДІСЕ мали змогу зануритися в атмосферу часів зародження вітчизняної судової експертизи, дізнатися цікаві моменти з історії її становлення та розвитку.

Екскурсанти на власні очі побачили раритетні енциклопедичні видання минулого і сучасного періодів, які зберігаються в інформаційно-довідковому фонді КНДІСЕ. Дізналися, яку літературу використовують експерти, реалізуючи свою професійну діяльність.

Науковий співробітник Відділу організації науково-дослідних робіт забезпечення діяльності Вченої ради та редакційно-видавничої діяльності КНДІСЕ Олена Юдіна розповіла слухачам про збірник «Криміналістика і судова експертиза». З початку його заснування та видання у 1964–1965 роках по теперішній час на сторінках збірнику формувались ідеї нових напрямків розвитку судової експертизи, пропозиції щодо створення нових експертних методів дослідження.

Продовжилась екскурсія в музеї Київського науково-дослідного інституту судових експертиз присвяченому 100-річчю з дня заснування установи. Слухачі пройшлися історичними етапами існування Інституту, послухали цікаву інформацію про очільників закладу та види експертиз, які нині виконують експерти.

Особливий інтерес у гостей викликала інформація про міжнародне співробітництво КНДІСЕ, іноземних партнерів і спільне проведення експертних досліджень щодо авіакатастрофи малайзійського боїнга «MH-17» та боротьби з кіберзлочинністю.

Загалом зустріч залишила в екскурсантів позитивні враження та нові знання про судово-експертну діяльність нашої держави.

Можливо вам буде цікаво: