Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Музей Київського НДІСЕ відвідали представники Академії Державної пенітенціарної служби України

Представники Академії Державної пенітенціарної служби України, студенти та курсанти з родинами завітали до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Екскурсія була організована в рамках співпраці установ.

Гості Київського НДІСЕ мали змогу зануритися в атмосферу часів зародження вітчизняної судової експертизи, дізнатися цікаві моменти з історії її становлення та розвитку.

Екскурсанти на власні очі побачили раритетні енциклопедичні видання минулого і сучасного періодів, які зберігаються в інформаційно-довідковому фонді КНДІСЕ. Дізналися, яку літературу використовують експерти, реалізуючи свою професійну діяльність.

Науковий співробітник Відділу організації науково-дослідних робіт забезпечення діяльності Вченої ради та редакційно-видавничої діяльності КНДІСЕ Олена Юдіна розповіла слухачам про збірник «Криміналістика і судова експертиза». З початку його заснування та видання у 1964–1965 роках по теперішній час на сторінках збірнику формувались ідеї нових напрямків розвитку судової експертизи, пропозиції щодо створення нових експертних методів дослідження.

Продовжилась екскурсія в музеї Київського науково-дослідного інституту судових експертиз присвяченому 100-річчю з дня заснування установи. Слухачі пройшлися історичними етапами існування Інституту, послухали цікаву інформацію про очільників закладу та види експертиз, які нині виконують експерти.

Особливий інтерес у гостей викликала інформація про міжнародне співробітництво КНДІСЕ, іноземних партнерів і спільне проведення експертних досліджень щодо авіакатастрофи малайзійського боїнга «MH-17» та боротьби з кіберзлочинністю.

Загалом зустріч залишила в екскурсантів позитивні враження та нові знання про судово-експертну діяльність нашої держави.

Можливо вам буде цікаво: