Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі»

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз долучилися до проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі». Захід відбувся напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією на базі Національної академії внутрішніх справ.

У події взяли участь представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Консультативної Місії ЄС в Україні, урядових організацій та судових органів. До проведення заходу також залучені фахівці з науково-дослідних установ, громадських організацій, вищих навчальних закладів, відомі вчені.

Під час конференції обговорювалися актуальні питання удосконалення антикорупційного законодавства, шляхи удосконалення діяльності спеціальних інституцій у боротьбі з корупцією, обговорення проектів змін та доповнень до законодавства, рекомендацій з практичного здійснення превентивних антикорупційних заходів, шляхів активізації протидії корупційній злочинності та питань підготовки кадрів відповідної спеціалізації з урахуванням положень міжнародно-правових документів та закордонного досвіду.

Під час роботи конференції учасники зійшлися на думці, що обрана тема наукового форуму стала плідним підґрунтям для обміну думками щодо подальшого розвитку законодавства України та правозастосовної практики, і запропонували схвалити підсумкові рекомендації та направити їх у відповідні інстанції.

Можливо вам буде цікаво: