Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський НДІСЕ запрошує колег до співпраці щодо розробки методики комплексних психолого-лінгвістичних досліджень

До уваги експертів-психологів та лінгвістів!

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз розпочався процес розробки методики комплексних психолого-лінгвістичних досліджень. Відповідна діяльність здійснюється в межах науково-дослідної роботи Міністерства юстиції України з подальшим внесенням методики до Державного Реєстру методик проведення судових експертиз.

Створення нових методик є творчим процесом, заснованим на пізнанні закономірностей процесу утворення ознак на об’єктах дослідження, виявлення цих ознак з використанням певних засобів і методів. Конкретною метою створення нових методик є розширення обсягу фактичних даних, що надаються слідству та суду, засноване на можливості вирішення нових завдань, дослідження нових об’єктів, скорочення строків проведення експертиз, матеріальних і трудових витрат, зменшення кількості невирішених питань, підвищення наукового рівня й повноти вирішення експертних завдань.

«На нашу думку, підготовка методики – це спільна справа, бо створюємо її єдиною для всіх. Якщо є бачення чи пропозиції – ми відкриті до співпраці!», – наголошує завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ Юрій Ірхін.

Фахівці відділу психологічних досліджень Київського НДІСЕ запрошують колег до співпраці.

Можливо вам буде цікаво: