Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на чолі з Олександром Рувіним вітають Леоніда Івановича Самоненка з 60-річчям

Колектив КНДІСЕ від щирого серця вітає Леоніда Івановича Самоненка, провідного судового експерта Чернігівського відділення Інституту, з Днем народження!

Ювіляр вже 15 років поспіль сумлінно виконує експертну роботу, щоденно підвищуючи свій професійний рівень. Завдяки неабиякій завзятості та розвиненим професійним навичкам Ленонід Іванович користується неабияким авторитетом в колективі. За багаторічну плідну працю, ініціативу і наполегливість в роботі, оперативність та старанність у проведенні складних експертних досліджень та з нагоди 60-річчя Леоніда Івановича Самоненко нагороджено почесною Грамотою Міністерства юстиції України.

Зичимо Вам міцного здоров`я, духовних і фізичних сил, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку у Вашій оселі. Нехай майбутнє дарує багато щасливих літ, сповнених радості, добра і надії. Бажаємо, щоб удача та професійні успіхи залишались вашими постійними супутниками у житті!

Можливо вам буде цікаво: