Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на чолі з Олександром Рувіним вітають Леоніда Івановича Самоненка з 60-річчям

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

Колектив КНДІСЕ від щирого серця вітає Леоніда Івановича Самоненка, провідного судового експерта Чернігівського відділення Інституту, з Днем народження!

Ювіляр вже 15 років поспіль сумлінно виконує експертну роботу, щоденно підвищуючи свій професійний рівень. Завдяки неабиякій завзятості та розвиненим професійним навичкам Ленонід Іванович користується неабияким авторитетом в колективі. За багаторічну плідну працю, ініціативу і наполегливість в роботі, оперативність та старанність у проведенні складних експертних досліджень та з нагоди 60-річчя Леоніда Івановича Самоненко нагороджено почесною Грамотою Міністерства юстиції України.

Зичимо Вам міцного здоров`я, духовних і фізичних сил, невичерпної життєвої наснаги, тепла і затишку у Вашій оселі. Нехай майбутнє дарує багато щасливих літ, сповнених радості, добра і надії. Бажаємо, щоб удача та професійні успіхи залишались вашими постійними супутниками у житті!

Можливо вам буде цікаво: