Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Фахівці КНДІСЕ отримали лист-подяку від зоозахисників

Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва» висловила щиру вдячність Київському науково-дослідному інституту судових експертиз на чолі з Олександром Рувіним за реагування на звернення про допомогу і проведення експертизи.

Спеціалісти КНДІСЕ провели експертне дослідження речовин хімічних виробництв та спеціальних хімічних речовин в кримінальному провадженні за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України («Жорстоке поводження з тваринами»).

Необхідність у проведенні відповідної експертизи виникла у зв’язку із затриманням у ботанічному саду ім. академіка Олександра Фоміна зоозахисницями чоловіка, який розкидав отруєну їжу і отруїв 7 собак (в тому числі домашніх улюбленців киян).

За словами Віталія Черняховського, головного координатора ГК «Форум порятунку Києва» судові експерти оперативно відповіли на направлений активістами запит і на високому професійному рівні провели відповідні дослідження із залученням профільних ветеринарних організацій.

В свою чергу директор КНДІСЕ Олександр Рувін зауважив, що «фахівці Інституту щоденно виконують десятки експертиз і намагаються задовольнити всі потреби громадян у комплексній судово-експертній підтримці».

Відповідно до ст.84 Кримінального процесуального кодексу України, висновки експертів є доказами в кримінальному провадженні, тому експертиза проведена у Київському НДІСЕ сприятиме швидкому з`ясуванню обставин, а зловмисник понесе відповідне покарання.

Можливо вам буде цікаво: