Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вшановує День пам’яті та примирення

08 травня відзначається День пам’яті та примирення. Люди в усьому світі згадують втрати, біль та несправедливість, які принесла Друга світова війна. День пам’яті та примирення було проголошено рішенням 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 24 листопада 2004 року.

Україна відзначає День пам’яті і примирення з 2015 року. Він проходить під гаслом «Ніколи знову», щоби теперішні й майбутні покоління не зазнали жахів війни. Проте, як в 1939–1945 роках, в 2014 році, так і нині,  з 24 лютого 2022 року, Україна веде оборонну війну, захищаючи свої кордони та територіальну цілісність. У даний час, як ніколи раніше, ми усвідомлюємо силу і важливість міжнародної співпраці для всеосяжного миру і справедливості у світі.

Сьогодні Україна, як і 77 років тому, втягнута у війну та змушена боротися за своє існування та цілісність. Наші близькі на фронті захищають від війни мирне життя. Сьогодні і робота КНДІСЕ спрямована на захист України від ворога. Окремі працівники нашого інституту та його відділень стали до лав ЗСУ та сил територіальної обороним аби боронити рідну землю, боронити нашу Україну!

Цей день нагадує нам, що немає нічого важливішого за мир та перемогу над безумцями, які несуть смерть, зневажають право на життя і свободу, не дотримуються міжнародних доктрин та декларацій.

Але Збройні Сили України героїчно боронять нашу землю. Нас переповнює гордість і безмежна вдячність. У цей день ми разом з усім світом зможемо чесно сказати «Ніколи знову», оскільки ми ніколи не хотіли цієї війни, але її принесли до нас. Ми ніколи не мріяли вбивати, але нам доводиться вибивати ворога з нашої землі.

Українці, ми згуртовані, ми сильні, правда за нами. Ми переможемо! Вшановуємо пам’ять героїв та наближаємо нашу перемогу.

Слава Україні! Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: