Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем Збройних Сил України!

Щороку, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил.

Цьогорічний  День Збройних сил Україна  зустрічає  в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів, серед яких судові експерти КНДІСЕ,  ризикуючи своїм життям,  героїчно захищають нашу  Батьківщину,  національну безпеку і наші життя.

Саме у цей складний час  ми чітко усвідомлюємо, що сильна держава починається із сильної армії. Наша потужна армія вже довела цілому світу, що є національною гордістю, яка уміло протистоїть російському агресору, демонструючи при цьому свої найкращі риси – незламну волю, витримку, кмітливість, мужність та наполегливість. У день свого професійного свята військовослужбовці Збройних Сил України й надалі продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.

Ми вдячні вам, наші захисники, за збережені життя, за змогу працювати на користь та благо нашої держави.

У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їхній подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Ми переконані, що перемога обов’язково буде за нами. Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Адже викарбуване в серцях гасло «За Україну, за її волю!» надихає вас на славетні бойові подвиги та нові звершення у вашій благородній справі — служити українському народу!

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, незламної віри та перемоги!

Слава Україні!

Слава Збройним силам України!

Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: